אם אינכם רואים מייל זה כראוי לחצו כאן


הכנס השנתי ה - 19 הדרכה ולמידה בארגונים בישראל

למידה מקדמת אנשים ועסקים

5-6 ביוני 2012 

 

ניתן לעיין בתכנית כולה ברצף.
בנוסף, ניתן לעיין בתכנית של כל אחד מהימים בנפרד.

תכנית הכנס המלאה בפורמט PDF 
תכנית הכנס המלאה בפורמט FLASH

 

תכנית הכנס במבט כללי:

יום א לכנס - (יום ג בשבוע) - 5.06.2012
יום ב לכנס - (יום ד בשבוע) - 6.06.2012 

 

התכנית המפורטת בחלוקה לימים:

יום א לכנס - (יום ג בשבוע) - 5.06.2012
יום ב לכנס - (יום ד בשבוע) - 6.06.2012 

   

הנחיות לרישום

טופס הרשמה לכנס   


 

"Gain by sharing experience"

 


צמיחה בתקופת האטה
רחל אפרים
אשת משאבי אנוש, יועצת ארגונית ומאמנת
כשאנחנו מבקשים כעובדים לקחת על עצמנו תחומי אחריות נוספים או לקבל אתגרים נוספים בעבודה, בקשתנו נענית בדרך כלל בברכה ומוערכת על ידי הממונים, כיוון ש"הגדלת ראש" נתפסת אצל מרבית האנשים - מנהלים ועובדים כאחד כלקיחת אחריות, כהפגנה של מוסר עבודה גבוה. בתקופת מיתון המציאות מסובכת יותר. מצד אחד, אנחנו לא רוצים להיראות כאילו אנחנו לא עסוקים או אין לנו מספיק מה לעשות כשמסביבנו עמיתים מקצועיים מפחיתים ממטלותיהם. מצד שני, קצב איטי יותר של העסק (עקב כמות הזמנות קטנה מהלקוחות ו/או היקף הפרוייקטים קטן וכו') הופך את ימי העבודה באיזשהו אופן למשעממים יותר.
להמשך לחצו כאן

תגובה למאמרים רבים על "השקפת עולם של מנהלי משאבי אנוש" - בהקשר להעסקת ותעסוקת מבוגרים
מאיר פלג
מרצה לשיווק, מינהל ומחשבים, יזם ויועץ למינהל איכותי
במחקר בן 4 שנים, תוך שאני מראיין ומתשאל רכזי משאבי אנוש בארגונים ובחברות כח אדם והשמה, מתבררת עובדה ידועה, הפעם מוכחת וברורה. ארגונים, מוסדות , חברות, כולם עושים יד אחת להעסיק רק צעירים, מתחת לגיל 45 , ובודאי מתחת לגיל 60 במירב המקצועות. טיעונים ימצאו לרוב ואפילו הצדקה לכאורה, אך הרוב לא לעניין, כי אפילו לא הביטו בתעודת הזיהוי שלהם כדי להיזכר שהם כבר בגיל הגבוה מהגיל המכסימלי של העובדים שהם מחפשים. ככל שהמקצוע יותר בכיוון של צוארון לבן, אפילו לתפקידים בכירים, הנסיון והידע המצטבר של המבוגרים איננו נחשב משום מה כיתרון תעסוקתי.
להמשך לחצו כאן

משרד המשפטים פותח דלת לאקדמאים מהמגזר הערבי
.
ביוזמת עמותת קו משווה ומשרד המשפטים ובשיתוף הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה התקיים היום מפגש של מנכ"ל משרד המשפטים, ד"ר גיא רוטקופף עם סטודנטים ואקדמאים ערבים. המפגש נועד להנגיש את המשרדים הממשלתיים הציבוריים בפני האוכלוסייה האקדמאית הערבית תוך הידוק הקשרים בין משרד המשפטים לסטודנטים למשפטים מהמגזר הערבי. ד"ר רוטקופף שוחח בגובה העיניים עם הסטודנטים על נושאים שקרובים לליבם. המפגש אופיין באווירה ספונטנית של שיח בלתי אמצעי שבמסגרתו הסטודנטים שיתפו בקשיים בהם הם נתקלים באיתור תעסוקה הולמת. ד"ר רוטקופף סקר ופרט בפני הסטודנטים מה הם המסלולים ואפשרויות הקריירה המוצעות במשרד המשפטים. יעל קאהן-שרון, מנכ"לית עמותת קו משווה: "אנו מרגישים שהמפגש צמצם את הפער בין משרד המשפטים לבין אקדמאים מהמגזר הערבי. המסר העיקרי שהועבר הוא שהאוכלוסייה האקדמאית הערבית הינה חיונית ורצויה בשוק התעסוקה הציבורי". מסקר שבוצע לאחרונה על ידי מכון המחקר "לוטם" ביוזמת עמותת קו משווה עלה כי נרשמה עלייה מובהקת בתפיסת הכדאיות העסקית של העסקת אקדמאים ערבים בהשוואה לשנת 2009. הסקר הצביע כי ישנה עלייה בתפיסת היתרונות שבהעסקת אקדמאים ערבים, כמו הלימה לשוק הגלובלי, תוספת כוח אדם איכותי ויתרון בשוק המגזרי.
 

Manpower-Group זכתה בתואר "החברה המובילה ובעלת הביצועים הטובים ביותר"
החברה צוינה כמובילה בתעשייה זו השנה השנייה ברציפות
Manpower-Group זכתה בתואר "החברה המובילה ובעלת הביצועים הטובים ביותר" על פי מטריצת PEAK של Everest Group שפורסמה בדו"ח ניהול תהליכי גיוס במיקור חוץ (PRO ) – הערכת הסביבה והיכולות של ספקי שירות, אפריל 2012. זו השנה השנייה ברציפות ש- Everest Group מעניקה ל- Manpower-Group את התואר "חברה מובילה" ובכך מחזקת עוד יותר את סטאטוס החברה כספקית המובילה בעולם בתחום שירותי ה- PRO. לדברי מתי פיירמן, מנכ"ל MBS מקבוצת Manpowerישראל: "אנו גאים בכך ש- Everest Group הכירה בManpower-Group כמובילה עולמית בקרב ספקי שירותי RPO. הלקוחות שלנו מספרים שהמומחיות המעמיקה בגיוס והתהליכים הקפדניים שלנו מאפשרים ל-Manpower-Group לספק את הכישרונות הטובים ביותר בעלות ידועה מראש , מעל ומעבר לציפיותיהם. גם אנו בישראל שואפים להעניק ללקוחותינו תובנות וחידושים מתקדמים באמצעות פתרונות ה-RPO, והתואר שהעניקה לנו Everest Group נותן משנה תוקף למאמצינו". "דו"ח RPO- הערכת הסביבה והיכולות של ספקי שירות" שפרסמה Everest Group מדרג 22 ספקי שירות מובילים בתעשייה, באמצעות מסגרת ההערכה המקיפה של מטריצת PEAK. הדוח מתבסס על קריטריונים ספציפיים, כגון הצלחה בשוק, גודל, היקף, יכולת טכנולוגית והיקף אספקה, ומסווג את הספקים לקטגוריות של 'חברות מובילות' (Leaders), 'מתמודדים מרכזיים' (Major Contenders) 'ושחקנים חדשים' (Emerging Players).
 

חברים ומכרים יקרים שלום
זוהי פנייה אישית שלי אליכם...
חברת Abilities Solution בראשה אני עומדת זקוקה לעזרתכם לגיוס מועמדים עם מוגבלויות עבור משרות בתחום ההייטק . החברה שהקמתי מתמקדת בהעסקה וליווי של אנשים עם מוגבלויות בהייטק ומספקת שירותי מיקור חוץ ללקוחותיה בתחומים של בדיקות ופיתוח תוכנה. החזון שלנו קורם עור וגידים ומאז התחלנו לפעול אנו מעסיקים כבר 15 אנשים בכל קשת המוגבלויות ועושים ימים כלילות לקידום הרעיון של העסקת אנשים עם מוגבלויות בתחום מאתגר ומתגמל. האנשים שעובדים אצלנו נהנים מליווי קבוע שאנו מעניקים להם, בכדי לתת מענה לצרכיהם הפיזיים האישיים והמקצועיים וכדי להבטיח את התפתחותם במקום העבודה והצלחתם לאורך זמן.
 להמשך לחצו כאן


 

 

 

 

 

שלום רב,

 


גם השנה ולקראת חגי תשרי, אלו"ט מפיקה לוחות שנה- קיר, שולחני ואגרות ברכה, המעוטרים בציוריהם המרהיבים של הילדים האוטיסטים.


המוצרים מהווים שי נפלא לשנה החדשה לרכישה פרטית, ללקוחות ולעובדים.


בהזמנת 100 יחידות ומעלה, ניתן להוסיף לוגו וברכת החברה בתוספת תשלום.

 


התרומה מוכרת לצרכי מס.


בואו נושיט יד למען רווחתם ושיקומם של הילדים האוטיסטים ונרכוש המוצרים.

 


תודה בשם הילדים שאינם יכולים להודות לכם בעצמם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 


| מייל לעורכת |

לעיון בגיליונות קודמים של חדשות משאבי אנוש
קוראים יקרים! אם אינכם מעוניינים לקבל מכתב העת משאבי אנוש חדשות משאבי אנוש לחצו כאן
לתשומת לבכם! אתם יכולים ומוזמנים לסמן את התחומים שבהם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו דוא"ל
מבקש להסיר את שמי מרשימת התפוצה שלכם לחלוטין - לחץ כאן
תודה רבה

למדריך העסקים הקש כאן
לאתר משאבי אנוש הקש כאן

כתב העת משאבי אנוש - שנה 28
לפרטים על שירותי דיוור בטלפון רב קווי: 7748382 - 09 
HUMAN RESOURCES MAGAZINE
כתובתנו: ת.ד. 4052 רעננה 4365716
Powered by Artvision | Truppo Websites