כל השאלות כל התשובות - שכר והטבות                                     

 

השנה אנחנו מגבשים מחדש את מדיניות החברה במס' רחב של תחומים, אשמח לקבל את התייחסותכם ולדעת מהי המדיניות לגבי: עבודה מהבית - האם ישנו נוהל בחברה, כיצד משלמים, האם מגבילים את מס' השעות המותרות לעבודה מהבית כדי למנוע שחיקה, האם האפשרות נגישה רק למנהלים? עבודות אקדמיות - מהי ההנחיה? עפ"י אילו קריטריונים אתם נותנים אישור לביצוע עבודה אקדמית על הארגון? מנהל מצטיין - מהם הקריטריונים? האם כולל גם מימד הערכת עמיתים/עובדים? מהו התגמול למצטיין?

 

שאלה:
השנה אנחנו מגבשים מחדש את מדיניות החברה במס' רחב של תחומים, אשמח לקבל את התייחסותכם ולדעת מהי המדיניות לגבי: עבודה מהבית - האם ישנו נוהל בחברה, כיצד משלמים, האם מגבילים את מס' השעות המותרות לעבודה מהבית כדי למנוע שחיקה, האם האפשרות נגישה רק למנהלים? עבודות אקדמיות - מהי ההנחיה? עפ"י אילו קריטריונים אתם נותנים אישור לביצוע עבודה אקדמית על הארגון? מנהל מצטיין - מהם הקריטריונים? האם כולל גם מימד הערכת עמיתים/עובדים? מהו התגמול למצטיין?עבודה מהבית מאושרת לכל עובד, בתיאום עם המנהל הישיר. בד"כ לא יותר מיום לשבוע (זו הפרקטיקה), לרוב שעות השלמה לעבודה במשרד (אמהות, היעדרויות וכו'). עבודה אקדמית מאושרת למוסדות מוכרים, מינימום פגיעה בעבודה השוטפת, שמירה על סודיות עסקית.
______________________________________________________________________________

עבודה מהבית-  אין הגבלה אבל מאוד לא מקובל. כל דבר אחר לגופו
______________________________________________________________________________

בנושא העבודות האקדמאיות - כשבדובר במידע לשם כתיבת תזה, נהוג ואף רצוי, להחתים את מנחה התזה (בשם האוניברסיטה) על שמירת סודיות ואי שימוש במידע כחומר לימוד בעתיד. כך נהוג ומקובל באוניברסיטת דרבי, בה הנני לומדת תואר שני בתחום משאבי-אנוש.אציין כי, רבים מהסטודנטים מבצעים תזות בחברות מוכרות.
חשוב לומר, שהחברה יכולה להיעזר רבות בנושא, על-ידי התאמת הנושאים הנבחנים לצרכיה והפקת לקחים מהמידע. לדוגמה: בתואר הראשון שלי, בחנתי את אפקטיביות ההדרכה, באמצעות המודל של קירקפטריק, באחת מהחברות היושבות בבתי זיקוק, וזו עשתה בתזה שימוש כהוכחה למכון התקנים, באשר לעמידה בדרישותיהם בתחום ההדרכה.
______________________________________________________________________________

אצלנו בארגון כמה עובדים העובדים עפ"י שעות, והם עובדים X ש"ש+Y שעות בבית, ושעות Y כלולות בשכר. הכל עפ"י הסכם בעת קבלת העובד.
______________________________________________________________________________

מדיניות חברה – עבודה מהבית, מנהל מצטיין – לגבי עבודה מהבית- מאפשרים אותה למנהלים בכירים בלבד וליוצאי דופן, כגון נשים שחזרו מחופשת לידה. בכל מקרה, העבודה היא במשרד! והעבודה מהבית היא רק השלמה של שעות עבודה מהבית בהמשך היום.
לגבי מנהלים מצטיינים – אחת לשנה ההנהלה בוחרת מנהל מצטיין לקבלת פרס מנכ"ל החברה (אנחנו חטיבה בחברה) עפ"י תרומתו ועשייתו.
כמו כן, אחת לשנה מתבצע תהליך בחירה פנימי של מצטייני החטיבה. התהליך מתבצע ע"י שליחת מייל לכלל המנהלים בחטיבה המבקש מהם להציע את המועמדים הראויים בעיניהם עפ"י 4-5 קטגוריות הנגזרות מיעדי תכנית העבודה של החטיבה לשנה שחלפה (עפ"י ה- BSC). אוספים את המידע שהגיע מהמנהלים והדבר עולה לדיון הנהלה בו מחליטים מי המועמדים ומי הזוכה בכל קטגוריה. הן המועמדים והן הזוכים יכולים להיות אנשים בודדים, מספר אנשים בודדים שעסקו באותו התחום ואף צוותים שלמים.

 


 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

יום שלישי 23 יולי 2019

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites