כל השאלות כל התשובות - שכר והטבות                                     

 

האם קיימות מדרגות שכר מסודרות לעובדי ייצור לפי תפקידים, למי מה המדרגות נקבעות ואם אפשר דוגמאות.

 

שאלה:
האם קיימות מדרגות שכר מסודרות לעובדי ייצור לפי תפקידים, למי מה המדרגות נקבעות ואם אפשר דוגמאות.קיימות מדרגות שכר לעובדי ייצור עד שנה רביעית , עלייה של 5-10% כל שנה, תוספת של קרן השתלמות בשנה הרביעית, כאשר המדיניות היא שמהשנה הרביעית ווהלאה משכורותו של עובד הייצור תגדל אם יגדיל מקצועיותו וילמד להפעיל עוד מכונה במחלקה אחרת , אנו מכנים זאת "עובד דו ראשי" וכך נוצרת לנו גמישות תפעולית ששווה לנו את הגדלת משכורתו של אותו עובד
______________________________________________________________________________

שכר השעה עולה כל שנה בקצת ניתן רכיב אחריות (רכיב חודשי מופרש לסוציאליות) לפי תפקיד באולם היצור. האחריות לכל תפקיד יש תחום כספי בו ניתן לשחק לפי התקדמות / תרומת העובד.
לדוגמה: עובד מתחיל (זוטר) – אין אחריות, עובד זוטר ותיק עד 150 ₪, עובד מנוסה 150 – 300, עובד מנוסה ותיק – עד 400, סגן מנהל עד 700.
______________________________________________________________________________

מערך שכר לעובדי יצור: עד כה לא נבנה מערך שכר מובנה לעובדי היצור בארגוננו, אלא שהשינוי התכוף בשכר המינימום חייב אותנו לחשיבה אחרת. אצלנו נהוג שעובדי יצור בראשית דרכם מקבלים שכר מינימום, והקפיצות הגדולות בשכר המינימום השנה הפרו את האיזונים הפנימיים, בין עובדים ותיקים וחדשים, בין טובים לטובים פחות. לכן, הגדרנו 6 "תפקידים/מיומנויות" ביצור, לכל אחד מן השישה תחמנו רצועת שכר בתוכה נע העובד. המשמעות היא שעובד שזז או מתקדם מ"מיומנות" אחת לאחרת יתקדם (במועד קבלת תוספת השכר הבאה) לרצועת שכר גבוהה יותר. במהלך שנות עבודתו בתוך ה"מיומנות" הוא יתקדם עד הגבול העליון של הרצועה ולא יותר מכך. המבנה החדש נעשה ככלי עבודה ניהולי, לא פרסמנו אותו בין העובדים, אבל אנו פועלים על פיו.

 


 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

שבת 20 יולי 2019

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites