מדריך לכותבים חדשים


מערכת הירחון משאבי אנוש מזמינה כותבים נוספים, מנהלים משדה הארגונים, יועצי ניהול ופיתוח ארגוני ומומחים מן האקדמיה להצטרף לשורה המכובדת ביותר של עשרות כותבים, שבוחרים בירחון משאבי אנוש כבמה וכתובת לשיווק רעיונות, לשיתוף במחשבות, בידע ובניסיון. המאמרים והכתבות שיתקבלו יעסקו ב:
מחקרים חדשים, שיטות ניהול חדשניות, ניתוח אירועים, ניהול והטמעת שינויים, התנסות בטכנולוגיות חדשות ומאמרים שיש בהם תרומה לנושאים הקלאסיים: גיוס, מיון ואבחון, שימור עובדים, תחלופת עובדים, יחסי עבודה, פיתוח מנהלים, שיטות תמרוץ ותגמול, פיתוח וניהול קריירות, דיני עבודה, רכישות ומיזוגים, ניהול כישרונות. טכנולוגיות לניהול משאבי אנוש, הדרכה; פיתוח הדרכה, ניהול ההדרכה, מיצוב ההדרכה, טכנולוגיות הדרכה, ניהול הלמידה הארגונית, שיפור ביצועים ועוד.
ירחון משאבי אנוש הינו אחד הנכסים המקצועיים החשובים ביותר על המדף המקצועי של מנהלים, מרצים באקדמיה וסטודנטים; כלי הביטוי של כל החברים בקהיליית המנהלים ואנשי המקצוע בתחום ניהול, פיתוח וטיפוח אנשים והדרכתם.
ירחון משאבי אנוש מביא בפני קוראיו כל חודש, את מיטב ומירב הידע והניסיון המקצועי, שהנחלתו עשויה להעשיר, לקדם ולשפר את יכולתם למלא את תפקידיהם.

לירחון 2500 מנויים ולמעלה מ- 25,000 קוראים!!

מן הראוי לציין גם את השיעור הגבוה של נוכחות מאמרים מן הירחון ברשימות הביבליוגרפיות שמיועדות לקריאת חובה של סטודנטים בכל האוניברסיטאות והמכללות בארץ. לחילופין, מאמרים שפורסמו בירחון משאבי אנוש במהלך השנים מככבים ברשימת המקורות של עבודות אוניברסיטאיות שמגישים סטודנטים לתואר ראשון ושני בכל האוניברסיטאות והמכללות בארץ.
מאמרים מקוריים, שטרם פורסמו, נא לשלוח למערכת הירחון משאבי אנוש
בדוא"ל:
hrinfo@hrisrael.co.il

לתשומת לבכם!
מערכת הירחון מקפידה על אבחנה ברורה בין מאמרים מקצועיים מערכתיים לבין כתבות שנושאות אופי פרסומי או שעניינן קידום מכירות.
קוראי הירחון מצפים למאמרים אקדמיים ומקצועיים ומערכת הירחון שואפת, בהתאמה, לכבד את רצון הקוראים.
יחד עם זאת, אין הדבר מונע קבלת מאמרים שעוסקים באופן מקצועי ביותר במוצרים או בשירותים חדשים ואפילו בפרויקטים של יועצים שהינם המומחים במוצרים או בשירותים שהם מייצגים ובלבד, שהמאמרים ייכתבו במידת האוביקטיביות הראויה, יציגו גם אופציות אחרות, ומוצרים אחרים, כולל של מתחרים. מאמרים כאלה ישקלו על ידי המערכת ויתקבלו, כאמור, בתנאים האמורים בלבד.

הכותבים מתבקשים לצרף למאמר את רשימת המקורות בהם נעזרו, ואם ישנם מקורות נוספים שראויים לעיון לטובת הקוראים שמבקשים להרחיב את הידע שלהם בנושא הנדון, מומלץ לצרף גם רשימת מקורות מומלצת.
כותבי המאמרים מקבלים לידיהם מספר עותקים של הגיליון שבו התפרסמה כתבתם.
כותבים שמבקשים לראות את הכתבה ערוכה ומועמדת בטרם העברה לדפוס, רשאים לקבלה לעיון אישור והערות. המאמרים והכתבות יעברו לדפוס באישורכם, על פי בקשתכם.
בצמוד למאמר יש לצרף תמונת פספורט וכן, הנוסח המבוקש למתן קרדיט.

כדאי לדעת
מוזמנות גם ידיעות שיש בהן עניין לציבור קוראי הירחון משאבי אנוש כגון: ידיעות על פרויקטים ייחודיים שמתבצעים בתחום משאבי אנוש, יוזמות שיש בהן עניין לקהילת משאבי אנוש והדרכה, חקיקה ופסקי דין, הסכמי עבודה, וכד'. אנא שילחו לירחון משאבי אנוש למדור: כדאי לדעת.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

יום שלישי 25 יוני 2019

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites