שיואו - כנס! אדרנלין!


‏2 ינואר 2007

רק לפני 4 שבועות יצאנו מכנס משאבי האנוש 2006 שהיה… איך לומר? מעולה.
הכנס הזה הוא הכנס הגדול והיחידי למעשה בתחום משאבי האנוש בישראל, ועבור AllJobs הוא הכנס הראשון בו השתתפנו. האמת, היו לי מלא חששות לפני הכנס הזה. האפליקציה החדשה לפרסום ( PayPerCV ) שהשקנו בכנס, הייתה מוכנה רק בדקה ה-99 ואני כבר התחלתי לחשוב שההתעקשות שלי להשיק אותה בכנס הייתה טעות מרה…


השיטה החדשה, מאפשרת לחברות לפרסם משרות הפתוחות לכל הגולשים באתר (יותר מ-500,000 גולשים מדי חודש) גם למי שלא רכשו מנוי. האמת, שהכול קרה ברגע האחרון, כי יותר ויותר חברות ביקשו מאיתנו לפרסם משרות פתוחות, בולטות שיישארו ראשונות בתוצאות החיפוש, וחשבתי המון זמן איך לעשות את זה בשיטת פרסום שתהיה עבורם הכי אפקטיבית.

כמפרסמת בעצמי, אני יודעת ששיטת הפרסום בגוגל הכי אפקטיבית עבורנו, ולכן פשוט החלטנו ”לעשות גוגל“ למודעות הדרושים – קצת שינינו את השיטה המקורית, כדי להתאים אותה לצרכים של עולם גיוס העובדים: אין הגבלת מילים למודעה, יש אפשרות לראות מה המחיר של המתחרים, ובעיקר לא משלמים לפי קליק אלא לפי קורות החיים שנשלחו בפועל.
השיטה מאפשרת למעסיקים מצד אחד פרסום מאוד מפולח, לעיניים רלוונטיות בלבד, ומצד שני, פרסום באתר עם הרייטינג הכי גבוה בתחום הדרושים.


אז זהו, שבוע לפני הכנס בקושי ישנתי, רמות הלחץ הביאו אפילו את הביולוגיה הנשית שלי להדחקה (והייתי בטוחה שאני בהריון…), קבוצת מיקוד שעשינו לפני הכנס - קטלה לנו את הצורה… צריך להודות - פוביות טכנולוגיות לא מוציאות את הטוב באנשים…
ואז, הגענו לכנס, חמושים בחרדות ומוטיבציה, ערוכים לפרשן את האפליקציה החדשה ללא הכר, ולהפתעתנו -התקבלנו בזרועות פתוחות!!! קודם כל, כולם הכירו את AllJobs, למרות שמעולם לא הופענו רשמית בפני חברות, ויותר מזה, הייתה התלהבות מהשיטה החדשה, למרות הפוביה הטכנולוגית הזמנית… אין מה לעשות, מי שרוצה להיות יעיל ואפקטיבי חייב להתקדם…


האמת, שאני כבר גייסתי שני אנשים חדשים בשיטה – גם מנהל שיווק ותוכן חדש וגם מנהל מכירות וכל זאת תוך שבוע בלבד ובעלות של פחות מ – 50 ₪ למשרה… (טוב, לא באמת שילמתי, אבל - אתם יודעים)
בינתיים, אחרי 4 שבועות כבר יותר מ – 1000 חברות התנסו בשיטה(!) - והתגובות רק הולכות ומשתבחות.


מתוך הבלוג של רויטל הנדלר מנכ"ל AllJobs

 

 

כנס משאבי אנוש ללא הסקטור הציבורי -
אין חדש תחת השמש

פורסם ב: דעות בימה לדעות ומידע בנושאי ממשל ומנהל ציבורי
על ידי מוטי שפירא, מנכ"ל להב לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, לשעבר סמנכ"ל משאבי אנוש של משרד השיכון וראש מטה הרפורמה במינהל הציבורי במשרד ראש הממשלה אהוד ברק.

חשוב לקרוא 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

יום שלישי 25 יוני 2019

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites