ראשי - גיוס, מיון, השמת עובדים ושירותים נלויים - אתרים לגיוס עובדים
קבוצת נישה
טלפון: 077-7725555
סלולר: 054-8022066
פקס: 077-7725550
כתובת: הערבה 1, איירפורט סיטי
עיר:
מיקוד:
אתר: www.nisha.co.il
דואר אלקטרוני: Info@nisha.co.il

 

אודות החברה

קבוצת "נישה – השמה איכותית" מתמחה בהשמת בכירים ומקצוענים בתחומי ההייטק, הביוטק, הקלינטק והכספים.
את ניסיונה הרב, מומחיותה ובעיקר המוניטין צברה "נישה" בהשמה איכותית בשירות חברות בינלאומיות, ישראליות וקרנות הון-סיכון מהמובילות תחומי המיחשוב, ההייטק, מדעי החיים והפיננסים.


ב"קבוצת נישה":

 • 7 נישות (בכירים, הייטק, ביוטק, פיננסים, שוק ההון, קלינטק וגלובל).
 • 2 סניפים בישראל.
 • 1 סניף בארה"ב
 • ורשת של 60 שותפים ברחבי העולם.


 נישה בכירים - מובילה תהליכים דיסקרטיים לתפקידים של מקבלי החלטות בעולם המיחשוב וההייטק. 'נישה בכירים' מתמקדת בעבודה צמודה עם משקיעים, יזמים, מנכ"לים וקרנות הון סיכון המגייסות לחברות הפורטפוליו שלהן.

Executive@nisha.co.il


נישה הייטק
– מתמקדת בתהליך גיוס איכותי של אנשי מקצוע ומנהלי מכירות בתחומים השונים של עולם ההייטק והמיחשוב. ל'נישה' מוניטין רב מבוסס על איכות הסינון, ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח ומהירות השירות.

Jobs@nisha.co.il


נישה ביוטק
– הדרישות המיוחדות בעולם הביוטק ומדעי החיים וכן הפרופיל היחודי ,עיסקי ואקדמי, של מקבלי ההחלטות, הפכו את 'נישה ביוטק' לחברת השמה מובילה המשמשת גם כגורם ייעוץ ממדרגה ראשונה. 'נישה ביוטק' מספקת פתרון השמה כולל, מדרגים זוטרים ועד לבכירים ביותר.

Biotech@nisha.co.il


נישה פיננסים ומטה
- מתמקדת בהשמה איכותית של תפקידי מטה ובתחום הפיננסי, פנסיוני וחשבונאי בעולם שוק ההון ובקרב חברות פרטיות וציבוריות. ההבנה העמוקה של דרישות הלקוח, הקפדה על מקצועיות ועל שירות איכותי עומדים במרכז הפעילות של' נישה פיננסים'

Finance@nisha.co.il


נישה גלובל
– משמשת כ'גשר' איכותי להובלת תהליכי גיוס מגוונים ברחבי העולם עבור חברות ישראליות. ל'נישה גלובל' 2 סניפים בארה"ב ורשת של כ – 60 שותפים המתמחים בהשמה מקומית ברחבי העולם

Global@nisha.co.il


נישה שוק ההון
- עובדת בשת"פ מלא עם בתי ההשקעות הגדולים והמובילים במשק,עםבנקיםועם חב' ביטוח וקרנותהון סיכון אשר נהניםכלקוחותיה של נישה שוק ההון, ממענה מידי על כל צרכי ההשמה שלהם, בעזרת הצוות המקצועי והמיומן של החברה.

Investment@nisha.co.il


נישה קלינטק
- מתמחה בהשמה איכותית עבור חברות מתחום המים, שפכים, אנרגיה חלופית ואיכות סביבה. עיקר משאבינו מופנים לאיתור מועמדים ייחודיים לעולמות התוכן הרלונטים, תוך שימוש בקשרים ובידע הרב שצברנו עם השנים בעבודה עם סקטורים טכנולוגים אחרים.

Green@nisha.co.il



מנהלים / יועצים מובילים

פול צוקר
- מנכ"לית "נישה"
ליזי שוב לונדון - מנהלת-שותפה "נישה ביוטק"
רועי שילוח - מנהל השיווק








 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

יום שישי 19 יולי 2019

 

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites