ראשי - יועצים לארגונים - ניהול שינויים (גלובליזציה, מיזוג, רכישה, ביזור, קיטון, צמיחה, הפרטה ועוד)
Avi's Magic Training
טלפון: 036428532
סלולר: 0545604833
פקס:
כתובת: פינשטיין 6
עיר: תל אביב
מיקוד: 69123
אתר: http://www.avibarir.co.il
דואר אלקטרוני: avi@avibarir.co.il

אודות החברה

שלום לך, נעים להכיר,


אני אבי ואני (מ)אמן מחשבות, כי יש בי שילוב של מנהל מנוסה, מדריך, מאמן ו... קוסם! שילוב מוזר, תודו. סקרנים? אז הנה הסיפור שלי:


עשרות שנים שירתתי בתפקידי ניהול בכיר בתעשית ההי-טק. כמהנדס אלקטרוניקה ובוגר MBA עברתי כל תפקיד בתחומי הטכנולוגיה והעסקים. בתפקידי האחרון בתעשיה שימשתי כסמנכ"ל ומנהל חטיבת הדגל של אלדין, חברת תכנה גדולה.


בוקר בהיר אחד הנפתי את מקל הקסמים שלי ואופס... במקום להפוך צפרדע לנסיך הוא הפך תחביב ארוך ימים שלי, כקוסם ומנטליסט, למקצוע העיקרי שלי היום.


באיזה אופן אוכל לשרת אותך ולהעביר למנהליך מנסיוני הרב בדרך לא שגרתית? חברות רבות השתמשו כבר בשירותי באחת מן הדרכים הבאות:


הדרכת מנהלים:

אני משתמש בנסיון הניהולי העתיר שלי, יחד עם יכולות ההדרכה והבידור, כדי להעשיר את המנהלים שלך במגוון תחומים של פיתוח אישי, צוותי, עסקי ואסטרטגי. אני עושה זאת בדרך מיוחדת שהיא יעילה לאין ערוך מהדרך המקובלת, ובלי ספק מהנה יותר.


האם אתם יכולים לחשוב על מפגש הדרכה ללא הרצאה וללא שקפי מלל? האם אתם יכולים לדמיין כיצד נושאי ניהול מועברים באמצעות קסמים, משחקי קבוצה, משחקי במה, ניתוח שירה ובחינה של ארועי ניהול מהחיים האמיתיים, ואת כל אלה מלווים דיונים רבים סביב דילמות ותחומים אפורים?


מופע קסמים לחברות וארגונים:

גברים ונשים, צעירים ומבוגרים נמשכו מאז ומתמיד בכבלי קסם אל עולם הקסמים.

הופעת קסמים מעוררת רגשות חזקים אצל הצופים יותר ממרבית מופעי הבידור האחרים.

איש לא נותר אדיש לה.


Avi's Magic Show
הוא מופע מנטליזם שמותאם לנושאי ותכני החברה שלך ולז'רגון הפנימי שלה. הכינו עצמכם כבר עכשו לחוויה של מסתורין, אימה, מפגשים עם הבלתי נתפס והרבה בידור. אני בשום אופן לא יכול להתחייב לכם שבזמן שתצאו מן המופע תישארו אותם אנשים שהייתם כשנכנסתם אליו!!!


הנחיית ארועי חברה:

הנחיית ארועי חברה כמו כנס מפיצים, סמינר לקוחות ופאנל מומחים הם עניין רציני. אבל... האם תוכלו לתאר לעצמכם את מנחה הארוע שלכם שולט שליטה מלאה בחומרים המקצועיים ובה בעת משתמש בזריזות ידיים וזריזות לשון בכדי להעביר את אותם חומרים?


הקהל שלכם יגיב ללא ספק בעצמה בעת שיצפה בבלתי נתפס הופך לנגד עיניו למציאות מפתיעה, בעוד המסרים העיקריים של החברה שלכם מועברים בדרך קסומה.


הרצאות:

עשרות שנים של תפקידי ניהול בכיר בתעשית ההי-טק, נסיעות עסקים לעשרות מדינות בעולם והופעות כאמן קסמים ומנטליזם חקקו בי תובנות רבות והעבירו אותי דרך אינספור חוויות ואנקדוטות יוצאות דופן.


אין מאושר ממני כאשר אנשים מקשיבים בשקיקה לתובנות העסקיות אליהן הגעתי, לחוויות שחוויתי או לסיפורי האנקדוטות שליוו אותי (וגם זוכים להשתתף בקסם או שניים). האם הקהל שלך ואני נתמוגג יחד בקרוב?מנהל החברה
אבי בריר
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

יום חמישי 14 נובמבר 2019

 

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites