ראשי - גיוס, מיון, השמת עובדים ושירותים נלויים - מיון , גיוס והשמה - אנשי מכירות
JobCity
טלפון: 036011222
סלולר: 0548022066
פקס: 036011221
כתובת: אבן גבירול 166
עיר: תל אביב
מיקוד: 62032
אתר: http://www.jobcity.co.il
דואר אלקטרוני: Sales@jobcity.co.il


 

 

 

 

 

 

 

 

אודות החברה

 

מי אנחנו?

 

JobCity הינו פורטל דרושים בבעלות החברות וואלה! מפעילת פורטל האינטרנט הגדול בישראל ויד 2 מפעילת פורטל הלוחות הגדול בישראל. מאגר המועמדים באתר מונה מעל ל-700 אלף מועמדים מתחומים מגוונים, דרגות ניהול שונות, רמות השכלה ואזורי מגורים.

 JobCityמספק פלטפורמה המקשרת בין אלפי מועמדים ובין מאות מעסיקים מידי יום, ומקרבת את הצדדים למציאת הזיווג המתאים ביותר מתוך ההיצע הקיים!

 

מחפשי עבודה:

אנו מאפשרים לכם ליצור פרופיל דיגיטלי עסקי המכיל מגוון רחב של נתונים. באמצעות מנגנון

ה - IMATCH , סנכרנו נתונים אלו בזמן אמת עם מאגר המשרות הפנויות באתר. המשרות המתאימות לכישורכם יוצגו בתיבת המשרות האישית או יועברו ישירות לדואר האלקטרוני שלכם.

הרשם ובדוק את אפשרויות העבודה שלך!

 

מנהלי ומנהלות גיוס:

כאן תוכלו ליהנות מחשיפה למאגר של מעל 700,000 פרופילי מועמדים הכוללים את רשימת המיומנויות והעדפות של כל מועמד. תהליך הגיוס קל מתמיד באמצעות פרסום פשוט של דרישות המשרה וצפייה במועמדים מתאימים על פי רמת התאמתם לדרישות.

בנוסף מציג האתר אפשרות לחשוף את מותג החברה בפני קהל היעד ולפרט את חווית ההצטרפות והיתרונות הנלווים באין ספור כלים.

היכנסו וגלו את חווית הגיוס ב-JobCity!

 

הטכנולוגיה שלנו

 

פורטל JobCity מבוסס על הטכנולוגיה הייחודית שפותחה ע"י חברת רד-מץ' המתמחה בפיתוח מערכות לשוק הגיוס הבינ"ל. הייחודיות אותה אנו מציגים הינה בחדשנות הטכנולוגית הנשענת על פיתוחים המשמשים את פורטלי החברה ברחבי העולם והתובנות המתקבלות ממאגר של מיליוני משתמשים ברחבי העולם המסייעים בשיפור מתמיד ושדרוג מתמיד של המערכת.

 

מנגנון ה- IMATCH

מנגנון זה פותח על בסיס אלגוריתם הסורק את קורות החיים של המועמד, מציג את המיומנויות הרלוונטיות, ולאחר אימות הפרטים ע"י המועמד מציג בתיבת המשרות הפרטית את המשרות התואמות את מיומנויות והעדפות המועמד. מנגנון זה יסייע לכם להגיע למידע רלוונטי ביעילות ולהתמקד במשרות בעלות פוטנציאל גבוהה עבורכם.

 

פרופיל דיגיטלי

המערכת בונה עבור המועמדים פרופיל דיגיטלי אשר הוא יכול להפיץ למגייסים, חברים, מכרים וכל גורם שיכול לסייע בתהליך חיפוש העבודה. פרופיל זה מסכם את כל הפרטים הרלונטים של מחפש העבודה כפי שהתקבלו בתהליך ההרשמה ומקורות החיים. עבור פרופיל זה יוצרת המערכת  URL ייחודי המציג את הפרופיל למקבל ללא צורך להיכנס לפורטל.

זוהי דרך ייחודית למועמד להציג את עצמו ולהפיץ את יכולותיו בכדי להעלות את סיכוייו להתקבל לתפקיד המתאים לכישורים שלו.

 

  

מחשבון שכר סטטיסטי

השכר במשק משתנה תדירות ושינויים אלה מושפעים מגורמים רבים כגון מיקום, דרג ניהולי, תארים, מספר כפיפים ועוד. מנגנון חישוב השכר נבנה על בסיס אלגוריתמים שפיתחה חברת רד-מץ' בשיתוף פרופ' קמיל פוקס סטטיסטיקאי בעל שם בינ"ל מאוניברסיטת ת"א.

מנגנון זה מאפשר למועמדים לחשב את רמות השכר להן הם יכולים לצפות עבור התפקיד בהתחשב בשינוי פרמטרים רבים ובדיקת השפעתם על השכר הצפוי. מידע זה ימצא רלוונטי ביותר כהכנה לדיוני שכר בשלב בו המועמדים מגיעים אל שלב הצעת העבודה המיוחל.

 

השותפים שלנו

 

JobCity היינו מיזם משותף של וואלה! ויד2, האתרים האהובים והפופולאריים בישראל.

 

אודות וואלה!

וואלה! פורטל המוביל בישראל משרת קהילה של כ- 5 מיליון יוניקים בארץ ובחו"ל מדי חודש.

ערוצי המדיה ב Walla.co.il - משדרים ומפיצים תכנים מקוריים בשיתוף שורה של ספקי תוכן שונים, לקהלים רבים ומגוונים.

לוואלה! עשרות ערוצי תוכן מובילים בתחומם וכן שירותי מידע נוספים ובהם תחזית מזג אוויר, מפות, מילון, שערי מטבע ומניות ועוד. סקרי TIM שנעשו בשנה האחרונה, כמו גם מדידות של מערכות אחרות בלתי תלויות כמו eRate ו ComScore - מצביעים על כך שוואלה! היא הפורטל הפופולארי בישראל בפער ניכר מהמתחרים.

 

אודות יד 2

אתר יד 2 הינו אתר המהווה את לוח המודעות החינמי הגדול והמוביל בישראל. באתר מתפרסמות כל יום כ10,000 -  מודעות חדשות במדורים השונים: רכב, נדל"ן, מוצרים יד שנייה, מטפלות ועוזרות בית, חיות מחמד ועוד. באתר גולשים כ 350,000 גולשים ביום ומעל 2,000,000 גולשים שונים בחודש. אתר יד 2 הושק במאי 2005 ומדורג בין 5 האתרים הגדולים בישראל וכלוח המודעות הגדול בישראל.

 

אודות רדמץ' אינטרנשיונל

חברת רדמץ' היא מהחברות הגדולות בעולם בתחום פיתוח טכנולוגיה לניהול גיוס עובדים באינטרנט לאתרי דרושים. החברה מפעילה פורטלי דרושים רבים ברחבי העולם :Hindustan Times בהודו,  Templeoבמקסיקו, Jobs IOL בדרום אפריקST701   בסינגפור Bangkok Post   בתאילנד

ומערכות הגיוס שלה נמצאות בשימוש בארגונים רבים בישראל ביניהםMIT , טבע ECI ,, מקאן ועוד.

 

 

 

 

מנהלים / יועצים מובילים

 

 רינת בוגין - מנכ"לית

רועי שילוח - מנהל שיווק

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

יום ראשון 17 נובמבר 2019

 

 

 

   RSS   |   דף הבית   |   יוצרים קשר   |   פרופיל החברה

 

 

איוש, פיתוח כישורי אנוש בע''מ 
יוזמי, מתכנני ומפיקי הכנסים השנתיים לניהול משאבי אנוש והדרכה בישראל
ת.ד. 4052 רעננה  4365716 טלפון: 09-7464264   פקס:09-7464266  דוא''ל:
info@hrisrael.co.il 
    © כל הזכויות שמורות


Powered by Artvision | Truppo Websites